Радимо прочитати

Т.Г. Шевченко - Дитячий кобзар

  Дитячий кобзар – це не просто збірка найвідоміших віршів Тараса Шевченка, а художнє видання з яскравими ілюстраціями. Картини Марини Михайлошиної підкреслять слова Великого Кобзаря та привернуть увагу як маленьких, так і великих читачів. Тут і українське село з біленими хатами, і козак, що збирається у довгу дорогу, і, звичайно, кобзар, що на кобзі грає та пісні про славетне минуле наспівує.



Мовчун А. І. "Лауреати премії ім. Лесі Українки дітям"

   В українській літературі для Дітей почесну вершину займають твори, відзначені літературною премією імені Лесі Українки. Починаючи з дня заснування цієї найпочеснішої премії у галузі дитячої літератури, її лауреатами (до 2012 року) стали 54 письменники.
     Було спеціально створено серію книг «Письменники — лауреати літературної премії імені Лесі Українки", де розповідається дітям про митців, чиї книги були відзначені цією престижною нагородою, і ознайомлюють маленьких читачів з їхніми творами та цікавими фактами біографії.



Суворова Л. В. "Раз, два, три! Природо оживи"

    Веселі пригоди різноманітних квітів, дерев і трав неймовірно захопливі. Чи знаєш, навіщо троянді колючки, про що дзюрчить струмочок і чому веселка семибарвна? Або як подорожують листочки та про що сперечаються вітер і сонце? Дивовижна колекція історій із життя рослин розкриє найбільші таємниці природи.



Оксана Сайко  "Новенька та інші історії"

       13-річним героям оповідань Оксани Сайко доводиться – може, вперше в житті і часто в драматичних ситуаціях – зробити рішучий вибір на користь або добра, або зла. Так вони пізнають людей і пізнають себе. Які методи годяться в боротьбі за перемогу на конкурсі краси? Що робити, коли товариш в біді – бігти за дорослими чи намагатися рятувати самому? Чим «віддячити» не надто доброзичливому учителеві – осудом, а чи співчуттям?



Богдан Жолдак  "Капосні капці"

        Іван Франко переповів нам свого часу сповнену дивовижних пригод східну історію про Абу-Касимові капці, котрі завдали чимало клопотів їхньому власникові, аж доки, врешті-решт, звели його в могилу. Утім, по смерті оголосили-таки через це Абу-Касима – такого бідного, що мав лише ті капці – святим…